Eko-Okullara Hoşgeldiniz

Eko-Okullar Nedir ?

Eko-Okullar Programı, okul öncesi ile ilk ve orta okullarda çevre bilinci, çevre yönetimi ve sürdürülebilir kalkınma eğitimi vermek için uygulanan bir programdır. Katılımcı yaklaşımıyla okullardaki öğrenciler hem çevresel konularda bilgi edinirler, hem de ailelerini, yerel yönetimleri ve sivil toplum kuruluşlarını (STK) çevresel konularda bilinçlendirmede etkin rol alırlar.

Üye Girişi (Mevcut Üyeler İçin)

Şifrenizi mi unuttunuz ?

Üye değil misiniz?

Siz de okulunuzu internet sitemize üye yaparak Eko-Okullar Programı'na dahil edebilir, okulunuz için Yeşil Bayrak almaya hak kazanabilirsiniz.

Üye olmak için tıklayınız


Hayvanları Koruma Günü etkinlikleri.
Okul : AYKUT YİĞİT ORTAOKULU

Etkinlik Konusu : Çöp-Atık & Geri Dönüşüm

GÖNÜLLÜ ÖĞRENCILER TARAFINDAN YAPILAN KUŞ YEMLIKLERI AĞAÇLARA ASILDI.YEMLIKLER KONTROL EDILEREK BOŞALAN YEMLIKLERE YEM TAKVIYESI YAPILDI.. ÖĞRENCILER OKULUMUZUN BULUNDUĞU MAHALLEDEKI PETSHOPLA GÖRÜŞTÜLER VE KUŞ YEMLERINI ÜCRETSIZ OLARAK PETSHOPTAN TEMIN ETTILER. EKO TIM PATILI DOSTLARIMIZ IÇIN BAĞIŞ KAMPANYASI BAŞLATTI VE TOPLANAN PARA ILE SOKAK HAYVANLARINA YIYECEK VE MAMA ALINDI. OKUL MÜDÜRÜMÜZ, GÖNÜLLÜ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCILERIMIZ MAMA DAĞITIMI YAPARAK PATILI DOSTLARIMIZI SEVINDIRDILER.